- Scyrox

Цена
€83 88 / 164 06 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Scyrox
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: SCYROX-V8-YE
СВЪРЗВАНЕ: БезжичноUSB
ТИП: WirelessОптичнаГеймърскаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): NORDIC 52840
СЕНЗОР: Pixart 3950
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 30000 dpi
LIFT OFF DISTANCE (LoT): 0.7-2 mm
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: OMRON Optical Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 118 x 63 x 38 mm
ЦВЯТ: Жълта
ТЕГЛО: 36 g
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: S-Center Web Based DriverCompetition mode8K dongle includedSmooth trackingSkin feel paintingSymmetrical shapeBattery: 250mA
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977902640266
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: SCYROX-V8-YE
СВЪРЗВАНЕ: БезжичноUSB
ТИП: WirelessОптичнаГеймърскаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): NORDIC 52840
СЕНЗОР: Pixart 3950
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 30000 dpi
LIFT OFF DISTANCE (LoT): 0.7-2 mm
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: OMRON Optical Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 118 x 63 x 38 mm
ЦВЯТ: Жълта
ТЕГЛО: 36 g
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: S-Center Web Based DriverCompetition mode8K dongle includedSmooth trackingSkin feel paintingSymmetrical shapeBattery: 250mA
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977902640266
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Scyrox
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: SCYROX-V8-YE
СВЪРЗВАНЕ: БезжичноUSB
ТИП: WirelessОптичнаГеймърскаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): NORDIC 52840
СЕНЗОР: Pixart 3950
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 30000 dpi
LIFT OFF DISTANCE (LoT): 0.7-2 mm
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: OMRON Optical Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 118 x 63 x 38 mm
ЦВЯТ: Жълта
ТЕГЛО: 36 g
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: S-Center Web Based DriverCompetition mode8K dongle includedSmooth trackingSkin feel paintingSymmetrical shapeBattery: 250mA
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977902640266
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: SCYROX-V8-YE
СВЪРЗВАНЕ: БезжичноUSB
ТИП: WirelessОптичнаГеймърскаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): NORDIC 52840
СЕНЗОР: Pixart 3950
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 30000 dpi
LIFT OFF DISTANCE (LoT): 0.7-2 mm
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: OMRON Optical Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 118 x 63 x 38 mm
ЦВЯТ: Жълта
ТЕГЛО: 36 g
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: S-Center Web Based DriverCompetition mode8K dongle includedSmooth trackingSkin feel paintingSymmetrical shapeBattery: 250mA
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977902640266
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| ТИП | Wireless |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | Pixart 3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 30000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 118 x 63 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Жълта |
| ТЕГЛО | 36 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Symmetrical Shape |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Dongle Included |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Battery: 250mA |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Competition mode |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | S-Center Web Based Driver |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Skin feel painting |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Smooth tracking |
| СУИЧОВЕ | OMRON Optical Switch |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 0.7-2 mm |
| Тегло | 0.37кг |
Безжична геймърска мишка Scyrox V8 Yellow – 8K Polling Rate за ултимативна точност
Изживейте следващото ниво на отзивчивост с безжичната геймърска мишка Scyrox V8, проектирана с 8K polling rate за практически нулево забавяне. Ултралекият ѝ дизайн и прецизният оптичен сензор ви дават предимство в конкурентните игри.
Ключови Предимства
- 8K Polling Rate — Осем пъти по-бързо от стандартните геймърски мишки, гарантира мигновена реакция на всяко кликване и движение.
- Ултралек дизайн — Тежи само 55 грама за безпроблемно и без умора плъзгане по време на дълги игрови сесии.
- Високопрецизен оптичен сензор — Проследява движенията с пикселна точност до 26 000 DPI за превъзходен прицел.
- Дълъг живот на батерията — До 70 часа непрекъсната игра с едно зареждане, без прекъсвания.
- Ергономична форма за дясна ръка — Контурирана за комфорт и контрол, с текстурирани дръжки за сигурен захват.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 26 000 |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Тегло | 55 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията | 70 часа |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Безжична геймърска мишка Scyrox V8
- 2.4 GHz безжичен приемник
- USB кабел за зареждане
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





















